Dolphin printer

Naší tiskárnou odstraňujme největší překážku, která brání masivní adopci profesionálního 3D tisku. Nutnost naučit se jej.

Co je Vaším cílem?
Pro snazší pochopení uvedeme příklad, se kterým se neustále setkáváme. Ve výrobní firmě mají 3D tiskárnu, kterou by pro svou práci mohlo využít 15 zaměstnanců. Využívají ji pouze 2, protože ví, jak správně tisk nastavit.

A my zkrátka chceme z 3D tisku udělat stejně dostupnou technologii jako běžný kancelářský tisk. Aby 3D tisk využíval ten, kdo jej potřebuje, a ne pouze ten, kdo to umí.

Jak toho chcete dosáhnout?
Naše 3D tiskárna po uživateli vyžaduje pouze cíl, kterého má být dosaženo (například rozměrově přesný výtisk), a ne cestu k dosažení cíle (detailní nastavení 6 až 40 procesních parametrů, tak to dělá konkurence).

Je to díky tomu, že na základě automatického zjištění vlastností tiskového materiálu a díky chytrému softwaru naše 3D tiskárna ví, jak s materiálem správně pracovat, proto to nevyžaduje po uživateli.

Proč v H40?
Z podstaty ambiciózního cíle nemůžeme obsáhnout vše, proto si rádi necháme poradit od zkušeného mentora, zejména co se týče komunikace a marketingu. Dále nás zaujala možnost spojit se skrze H40 s investory, kteří jsou pro rozjetí globální firmy nutností.

Web: www.dolphinprinter.com