Keramický workshop

Přijďte si vlastními silami vymodelovat keramické objekty dle vašich představ. Hlína je meditativní médium, při jejímž zpracování snadno vyprázdníte mysl a zaměstnáte ruce a díky tomu nakonec vytvoříte autentický interiérový kus, který zapadne do vašeho domova.

Vyrábět budeme objekty různých tvarů. V tvorbě se můžete nechat vést lektorkou nebo si vymyslet vlastní originální design.

LEKTORKA:

Kurzy vede keramička Mgr. Veronika Pločicová alias @nikaplocka pohybující se mezi výtvarnou scénou v Česku a na Slovensku. Je členkou Slovenské výtvarné unie a Sdružení keramiků Slovenska, v současnosti ale žije v Praze a vede keramický ateliér v prostoru H40 v Pražské tržnici. Baví ji objevování nových kreativních cest v umění i v životě.

Termíny:

workshopy na libovolný objekt – každý čtvrtek

Témy / inspirace na LIBOVOLNÝ OBJEKT:

kávový alebo čajový set, váza, kvetináč, misa, talíř, objekty na vonné tyčinky, svíčky‍Kapacita workshopu je omezená, přihlaste se proto co nejdříve na e-mail: nika.plocka@h40.cz.

Cena workshopu je 1500 Kč, cena za jedno setkání, včetně veškerého materiálu a následného výpalu, lektorka  glazuje vaše výrobky průhlednou glazurou.

Prostor je omezen, proto si místa rezervujte.

Připravujeme též dárkové poukazy.

Dodatečné info : http://nikaplocka.art/category/atelier/