Kniha SPOLU: Průvodce domácím vzděláváním v České republice 

autorka: Irena Kašparová

Věříme v hodnotu a sílu vzdělání. Věříme, že ke stejnému cíli, i ve vzdělávání, lze dojít mnoha cestami. Rozhodli jsme se podpořit vydání knihy o domácí škole, o jedné z cest, která je ještě méně známá, avšak často diskutovaná. Populárně-naučná kniha autorky Ireny Kašparové, sociální antropoložky a čtyřnásobné matky, která své děti vzdělávala doma, vychází v dubnu 2019

Co o knize říká autorka:

"Spolu. To byl můj osobní důvod pro volbu domácího vzdělávání, tak jsem jej vtiskla i do názvu svojí knížky. Být spolu s dětmi i ve chvílích, kdy už si to společnost představuje jinak. Spolu se učit, spolu sdílet pracovní i volný čas, spolu žít jako rodina. Skoro utopie v dnešní době, ale domácí škola nám to umožnila. Časem se přidala i prímová kmenová škola, bezvadní učitelé, vstřícné zákony. Ti všichni do našeho SPOLU patří, jim děkuji a o nich se zde (také) dočtete."

Zde si můžete knihu SPOLU objednat. Vyplňte prosím kontaktní informace ve formuláři. Do zprávy uveďte fakturační údaje /pokud knihu objednáváte pro společnost/ a dodací adresu /pokud si přejete knihu obdržet poštou/.

Cena knihy je 295 Kč. Poštovné a balné je 60 Kč.  

Knihu si můžete vyzvednout osobně na těchto výdejních místech:

  • Praha, hala 40, Bubenské nábřeží 306/13, Pražská tržnici - každé v pondělí 9-14 h a čtvrtek 13 - 16.45 /kontaktní osoba Kateřina Pecová, katerina.pecova@osecr.cz, mobil 608 859 505/
  • Brno /kontakní osoba Irena Kašparová/
  • Lysá nad Labem /kontakní osoba Irena Kašparová/

Důležité upozornění: před osobním odběrem vždy prosím potvrďte datum a přibližný čas na uvedeném telefonním čísle nebo emailu.